Wedstrijdkalender oktober

DagDatumTee-tijdenBaanActiviteit
zo 01-10-2017 08.00 - 17.00 Wedstrijd Nieuwegeins Open 
ma 02-10-2017    
di 03-10-2017 11.00 - 14.00 Wedstrijd Damesmiddag 
wo 04-10-2017 10.00 - 13.00 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 05-10-2017 09.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 05-10-2017 15.30 - 16.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 06-10-2017    
za 07-10-2017    
zo 08-10-2017 10.00 - 16.30 Wedstrijd Finales Maandbeker 
ma 09-10-2017    
di 10-10-2017 11.00 - 14.00 Wedstrijd Damesmiddag 
wo 11-10-2017 10.00 - 13.00 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 12-10-2017 09.00 - 13.00 / 11:00 - 15:30 Wedstrijd/Par3 Seniorendag 
do 12-10-2017 11.00 - 15.30 Par3 Seniorendag 
do 12-10-2017 15.30 - 16.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 13-10-2017    
za 14-10-2017    
zo 15-10-2017    
ma 16-10-2017 11.00 - 18.00 Wedstrijd BC Slot wedstrijd 
di 17-10-2017 11.00 - 14.00 Wedstrijd Damesmiddag 
wo 18-10-2017 10.00 - 13.00 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 19-10-2017 09.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 19-10-2017 15.30 - 16.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 20-10-2017    
za 21-10-2017    
zo 22-10-2017    
ma 23-10-2017    
di 24-10-2017 11.00 - 14.00 Wedstrijd Damesmiddag 
wo 25-10-2017 10.00 - 12.15 Wedstrijd Par-3 slotwedstrijd 
do 26-10-2017 08.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 26-10-2017 15.30 - 16.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 27-10-2017    
za 28-10-2017    
zo 29-10-2017 09.00 - 12.30 Wedstrijd/Par-3 Jan Rijk Tour finale 
zo 29-10-2017 13.00 - 17.00 Par-3 Par-3 maandbeker 
ma 30-10-2017    
di 31-10-2017 11.00 - 14.00 Wedstrijd Stamppot Cup 

Wall of Fame 2016-2017

Hieronder staan de winnaars van de belangrijkste wedstrijden en competities in 2016/2017.

2017

Vriendinnendag
Til Brouwer en Heleen Zaanen

Kosterman Hypotheken Maandbeker Augustus
Maandbeker 1: Allard Schoonhoven
Maandbeker 2: Henk van Vliet

Maandbeker Augustus Par-3
Harrie Spangenberg

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juli
Maandbeker 1: Ronald Valkenburg
Maandbeker 2: Rob West

Maandbeker Juli Par-3
George Toren 

Fordstore-Ford Utrecht Strokeplay Kampioenschap

Heren: Tom Kooijman
Dames: Angelique Mackaaij 

(Echt)paren wedstrijd
Karla de Heus & Ruud Kersten

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juni
Maandbeker 1: Allard Schoonhoven
Maandbeker 2: Eva Prijs

Maandbeker juni Par-3
Hans Handstede

Kosterman Hypotheken Maandbeker Mei
Maandbeker 1: Angelique Mackaaij
Maandbeker 2: Dick Bosschaart

Maandbeker mei Par-3
Femke Dekkers 

Elfstedenwedstrijd 2017
Ineke Verzijlbergh

2016

Handicart Matchplay Ladder competitie 2016

Paul Veldhuis (links) en Ronald Valkenburg (rechts). Jos Wijnmalen (met snor) in het midden heeft de wedstrijd georganiseerd.

Kosterman Hypotheken Maandbeker Finale
Dagwinnaar: Allard Schoonhoven
Winnaar maanbekercompetitie: Allard Schoonhoven 

Maandbeker competitie Jeugd
Wedstrijdbaan 9 holes: Max Appeldoorn
Par-3 baan: Laurens van Amersfoort 

Maandbeker competitie Par-3
George Toren 

Matchplay Ladder competitie Par-3 
Femke Dekkers 

Stamppotcup 2016
Mia Erben 

Fordstore-Ford Utrecht Matchplay kampioenschap
Heren: Daniel Verschuuren
Dames Angelique Mackaaij

Pro Jeugd Challenge
9 holes Stableford: Daan Buis5 holes Stableford: Youp Orsel 

Clubkampioenen Jeugd 2016
Jongens: Max Appeldoorn
Meisjes: Marleen Bakermans 

Senior Matchplay kampioenschap
Heren: Gerard Oudijk
Dames: Marijke van Meteren

Senioren Bekerwedstrijden competitie
Brigitte Verschuuren

Prinsendag
Ria Silvis en Ronald Valkenburg

Kosterman Hypotheken Maandbeker September
Maandbeker 1: Willem van Heijningen
Maandbeker 2: Jan Stoutenbeek

NGF Familietoernooi
Wedstrijdbaan 18-holes: Brigitte en Daniel Verschuuren
Wedstrijdbaan 9 holes : George en Sven Toren

Senioren Strokeplay kampioenschap

Heren: Ronald Valkenburg
Dames: Mia Erben

Kosterman Hypotheken Maandbeker Augustus
Maandbeker 1: Jos Dam
Maandbeker 2: Allard Schoonhoven

Fordstore-Ford Utrecht Strokeplay Kampioenschap

Heren: Erwin Sturkenboom
Dames: Angelique Mackaaij 

Lustrum Wedstrijd 2016
Winnaars: Wilma Eman en Johan Delpeut

Horeca Cup 2016
Lia Vizee en René Brok

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juli
Maandbeker 1: Angelique Mackaaij
Maandbeker 2: Joop van Rijnsoever

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juni
Maandbeker 1: Ronald Hijkoop
Maandbeker 2: Ronald Hopman

Kosterman Hypotheken Maandbeker Mei
Maandbeker 1:Hans Hendriks
Maandbeker 2: Jan Stoutenbeek