U bent hier: NieuwegeinseGolfClub.nlKalenderJuni

Wedstrijdkalender juni

DagDatumTee-tijdenBaanActiviteit
vr 01-06-2018    
za 02-06-2018    
zo 03-06-2018 13.30 - 16.30 Wedstrijd Par-3 wedstrijd 
ma 04-06-2018    
di 05-06-2018 09.00 - 13.00 Wedstrijd Damesochtend 
wo 06-06-2018 10.00 - 12.30 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 07-06-2018 09.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 07-06-2018 15.30 - 19.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 08-06-2018    
za 09-06-2018    
zo 10-06-2018  Wedstrijd Maandbeker 2-1 
ma 11-06-2018    
di 12-06-2018 09.00 - 13.00 Wedstrijd Damesochtend 
wo 13-06-2018 10.00 - 12.30 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 14-06-2018 09.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 14-06-2018 15.30 - 19.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 15-06-2018    
za 16-06-2018    
zo 17-06-2018    
ma 18-06-2018 13.00 - 17.30 Wedstrijd Bedrijvengolfdag 
di 19-06-2018 09.00 - 13.00 Wedstrijd Damesochtend 
wo 20-06-2018 10.00 - 12.30 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 21-06-2018 09.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 21-06-2018 15.30 - 19.15 Wedstrijd Heerenleed 
vr 22-06-2018 13.00 - 17.00 Wedstrijd Grand Old Dad 
za 23-06-2018    
zo 24-06-2018 14.00 - 14.30 Wedstrijd Jeugd Maandbeker Wedstrijdbaan 
zo 24-06-2018 14.00 - 14.30 Par-3 Jeugd Maandbeker 
ma 25-06-2018    
di 26-06-2018 07.30 - 11.30 wedstrijd Uitwisseling met Bunnik 
wo 27-06-2018 10.00 - 12.30 Par-3 Par-3 wedstrijd 
do 28-06-2018 08.00 - 15.30 Wedstrijd Seniorendag 
do 28-06-2018 16.00 - 17.30 Wedstrijd Heerenleed 
vr 29-06-2018    
za 30-06-2018 08.00 Wedstrijd Strokeplay kampioenschap. 

Wall of Fame 2016-2017

Hieronder staan de winnaars van de belangrijkste wedstrijden en competities in 2016/2017.

2017

Maandbeker Jeugd Finale
Dagwinnaar: Georgia Jasperse
Winnaar maandbekercompetitie: Marleen Bakermans

Maandbeker Oktober Par-3
Chris Terhaard

Matchplay Ladder Competitie Par-3
Jan Haaksman

Kosterman Hypotheken Maandbeker Finale
Dagwinnaar: Bart Oostenbruggen
Winnaar maandbekercompetitie: Marieke Helgers

Nieuwegeins Open


Johan Figlarz en Teun van Olphen

Kosterman Hypotheken Maandbeker September
Maandbeker 1: Marieke Helgers
Maandbeker 2: Paul de Rooij

Prinsendag
Ineke Oudijk en Elbert van Ingen

CT-Hekwerk Matchplay kampioenschap
Heren: Tom Kooijman
Dames Angelique Mackaaij

Clubkampioenen Jeugd 2016
Jongens: Bart Oostenbruggen
Meisjes: Marleen Bakermans 

Maandbeker September Par-3
Karla de Heus

NGF Familietoernooi

Bruto strokeplay: Willem en Jordie van Heijningen
Netto strokeplay: Joop en Reinier van Rijnsoever

Vriendinnendag
Til Brouwer en Heleen Zaanen

Kosterman Hypotheken Maandbeker Augustus
Maandbeker 1: Allard Schoonhoven
Maandbeker 2: Henk van Vliet

Maandbeker Augustus Par-3
Harrie Spangenberg

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juli
Maandbeker 1: Ronald Valkenburg
Maandbeker 2: Rob West

Maandbeker Juli Par-3
George Toren 

Fordstore-Ford Utrecht Strokeplay Kampioenschap

Heren: Tom Kooijman
Dames: Angelique Mackaaij 

(Echt)paren wedstrijd
Karla de Heus & Ruud Kersten

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juni
Maandbeker 1: Allard Schoonhoven
Maandbeker 2: Eva Prijs

Maandbeker juni Par-3
Hans Handstede

Kosterman Hypotheken Maandbeker Mei
Maandbeker 1: Angelique Mackaaij
Maandbeker 2: Dick Bosschaart

Maandbeker mei Par-3
Femke Dekkers 

Elfstedenwedstrijd 2017
Ineke Verzijlbergh

2016

Handicart Matchplay Ladder competitie 2016

Paul Veldhuis (links) en Ronald Valkenburg (rechts). Jos Wijnmalen (met snor) in het midden heeft de wedstrijd georganiseerd.

Kosterman Hypotheken Maandbeker Finale
Dagwinnaar: Allard Schoonhoven
Winnaar maanbekercompetitie: Allard Schoonhoven 

Maandbeker competitie Jeugd
Wedstrijdbaan 9 holes: Max Appeldoorn
Par-3 baan: Laurens van Amersfoort 

Maandbeker competitie Par-3
George Toren 

Matchplay Ladder competitie Par-3 
Femke Dekkers 

Stamppotcup 2016
Mia Erben 

Fordstore-Ford Utrecht Matchplay kampioenschap
Heren: Daniel Verschuuren
Dames Angelique Mackaaij

Pro Jeugd Challenge
9 holes Stableford: Daan Buis5 holes Stableford: Youp Orsel 

Clubkampioenen Jeugd 2016
Jongens: Max Appeldoorn
Meisjes: Marleen Bakermans 

Senior Matchplay kampioenschap
Heren: Gerard Oudijk
Dames: Marijke van Meteren

Senioren Bekerwedstrijden competitie
Brigitte Verschuuren

Prinsendag
Ria Silvis en Ronald Valkenburg

Kosterman Hypotheken Maandbeker September
Maandbeker 1: Willem van Heijningen
Maandbeker 2: Jan Stoutenbeek

NGF Familietoernooi
Wedstrijdbaan 18-holes: Brigitte en Daniel Verschuuren
Wedstrijdbaan 9 holes : George en Sven Toren

Senioren Strokeplay kampioenschap

Heren: Ronald Valkenburg
Dames: Mia Erben

Kosterman Hypotheken Maandbeker Augustus
Maandbeker 1: Jos Dam
Maandbeker 2: Allard Schoonhoven

Fordstore-Ford Utrecht Strokeplay Kampioenschap

Heren: Erwin Sturkenboom
Dames: Angelique Mackaaij 

Lustrum Wedstrijd 2016
Winnaars: Wilma Eman en Johan Delpeut

Horeca Cup 2016
Lia Vizee en René Brok

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juli
Maandbeker 1: Angelique Mackaaij
Maandbeker 2: Joop van Rijnsoever

Kosterman Hypotheken Maandbeker Juni
Maandbeker 1: Ronald Hijkoop
Maandbeker 2: Ronald Hopman

Kosterman Hypotheken Maandbeker Mei
Maandbeker 1:Hans Hendriks
Maandbeker 2: Jan Stoutenbeek